naucz się tego czego nie dowiedziałeś się w szkole

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami od 2013 roku. W tym czasie przeszkoliliśmy tysiące klientów, którzy chętnie wracają do nas, by dalej rozwijać się zawodowo. Tysiące zadowolonych klientów, to nie tylko efekt włożonej przez nas pracy w organizację szkoleń, ale również motywacja i zaangażowanie do ciągłego rozwoju i udoskonalania naszej oferty w trosce o naszych klientów. Posiadamy bazę sprawdzonych trenerów i mamy pewność, że nasze szkolenia są prowadzone z najwyższymi standardami, dzięki czemu otrzymają Państwo nie tylko wiedzę najwyższej jakości, ale również sposób jej podania nie będzie pozostawiał żadnych wątpliwości.

Prowadzimy również Fundację Podaruj Nadzieję, która zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym, oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej dzięki czemu zebraliśmy doświadczenie pozwalające świadczyć najwyższej jakości usługi dla osób z niepełnosprawnością. W ramach Fundacji pomagamy osobom z trudną sytuacją na rynku znaleźć pracę, dzięki czemu mamy doświadczenie również w tym obszarze.

Profesjonalizm,ciągły rozwój oraz troska o klienta to wartości, które nam przyświecają.

Katarzyna Dyktyńska