NEWS

bądź na bieżąco

Koniec szkoleń z dotacji unijnych BUR?

Od dnia 1 kwietnia obowiązują nowe warunki dofinansowania usług rozwojowych w ramach PSF.

Najważniejsze zmiany:

- formularze należy składać od 2 do 6 miesięcy przed szkoleniem

- jedna osoba może złożyć tylko jeden formularz

- ograniczona pula pieniędzy na nabór

- podział naborów dedykowanych

- maksymalna kwota dofinansowania na jedną usługę (dla jednego uczestnika) to 5tysięcy złotych.

- o innych zmianach mogą Państwo przeczytać na stronie: https://rpo.wup-katowice.pl/czytaj/nowe_warunki_dofinansowania_uslug_rozwojowych_20190329

W wyniku nastałych zmian uzyskanie dofinansowania staje się dużo bardziej wymagające, kolejki do złożenia formularzy ustawiają się już dwa dni przed naborem i stanowią nie lada wyzwanie. Następstwem tych zmian jest wycofanie się z organizacji szkoleń otwartych korzystając z dofinansowania, a położenie większego nacisku na szkolenia zamknięte w firmach, oraz komercyjne. Mimo wielkich utrudnień zrobimy wszystko, aby wszystkie planowane szkolenia zostały zrealizowane i dokładamy wszelkich starań, aby pozyskać dofinansowania dla naszych klientów.

# Post Tags
# Obserwój naS na